Badminton Unlimited 2016 | Episode 140

Badminton Unlimited I Misbun Sidek

Badminton Unlimited 2016 | Episode 138

Badminton Unlimited I Misbun Sidek Badminton Clinic

Sukan Sea Kuala Lumpur 2017

Blog rasmi Kem Bakat Badminton KBS

Sabah dinobat juara Kejohanan Kem Bakat Badminton KBS 2016

Sabah dinobat juara Kejohanan Kem Bakat Badminton KBS 2016

Negaraku...berkumandang di bumi Mesir selepas Ridzwan Rahmat/Misbun Shawal muncul juara

Aksi Perlawanan Ridzwan Rahmat/Misbun Shawal di Terbuka Slovenia 2013

UcapanTahniah

UcapanTahniah
Penganugerahan Ijazah Kehormat Doktor Falsafah (Pembangunan Insan) buat Datuk Dr. Haji Misbun Dato' Haji Sidek oleh UTHM

Youtube

Instagram

Twitter

13 Januari 2014

Draw & Keputusan Kejohanan Super Series Premier Terbuka Malaysia 2014


DRAW & KEPUTUSAN
 KEJOHANAN BADMINTON SUPER SERIES PREMIER TERBUKA MALAYSIA 2014
TARIKH: 14 - 19 DISEMBER 2014
VENUE: STADIUM PUTRA, BUKIT JALIL, KUALA LUMPUR

Untukm nengetahui draw perlawanan dan keputusan kejohanan ini, sila klik disini

11 Januari 2014

Pemain Pilihan Kejohanan Super Series Premier Terbuka Malaysia 2014


PEMAIN PILIHAN
KEJOHANAN BADMINTON SUPER SERIES PREMIER TERBUKA MALAYSIA 2014
TARIKH: 14 - 19 DISEMBER 2014
VENUE: STADIUM PUTRA, BUKIT JALIL, KUALA LUMPUR

PERSEORANGAN LELAKI
1. Datuk Lee Chong Wei (MAS)
2. Chen Long (CHN)
3. Jan O. Jorgensen (DEN)
4. Tommy Sugiarto (INA)
5. Kenichi Tago (JPN)
6. Boonsak Ponsana (THA)
7. Du Pengyu (CHN)
8. Sony Dwi Kuncoro (INA)

PERSEORANGAN WANITA
1. Li Xuerui (CHN)
2. Wang Sixian (CHN)
3. Ratchanok Intanon (THA)
4. Wang Yihan (CHN)
5. Sung Ji Hyun (KOR)
6. Bae Yeon Ju (KOR)
7. Tai Tzu Ying (TPE)
8. Saina Nehwal (IND)

BERGU LELAKI
1. Mohammad Ahsan/Hendra Setiawan (INA)
2. Mathias Boe/Cartsen Mogensen (DEN)
3. Kim Ki Jung/Kim Sa Rang (KOR)
4. Liu Xiaolong/Qiu Zihan (CHN)
5. Lee Yong Dae/Yoo Yeon Seng (KOR)
6. Hiroyuki Endo/Kenichi Hayakawa (JPN)
7. Koo Kien Keat/Tan Boon Heong (MAS)
8. Hoon Thien How/Tan Wee Kiong (MAS)

BERGU WANITA
1. Wang Xiaoli/Yu Yang F (CHN)
2. Christinna Pedersen/Kamilla Rytter Juhl (DEN)
3. Misaki Matsutomo/Ayaka Takahashi (JPN)
4. Pia Zebadiah Bernadeth/Rizki Amelia Pradipta (INA)
5. Bao Yixin/Tang Jinhua (CHN)
6. Tian Qing/Zhao Yunlei (CHN)
7. Jang Ye Na/Kim So Young (KOR)
8. Duanganong Aroonkesorn/Kunchala Voravichitchaikul (THA)

BERGU CAMPURAN
1. Zhang Nan/Zhao Yunlei (CHN)
2. Tontowi Ahmad/Liyana Natsir (INA)
3. Joachim Fischer Nielsen/Christinna Pedersen (DEN)
4. Xu Chen/Ma Jin (CHN)
5. Chris Adcock/Gabrielle White (ENG)
6. Chan Peng Soon/Goh Liu Ying (MAS)
7. Sudket Prapakamol/Saralee Thoungthongkam (THA)
8. Markis Kido/Pia Zebadiah Bernadeth (INA)


LinkWithin

Related Posts with Thumbnails