Badminton Unlimited 2016 | Episode 140

Badminton Unlimited I Misbun Sidek

Badminton Unlimited 2016 | Episode 138

Badminton Unlimited I Misbun Sidek Badminton Clinic

Sukan Sea Kuala Lumpur 2017

Blog rasmi Kem Bakat Badminton KBS

Sabah dinobat juara Kejohanan Kem Bakat Badminton KBS 2016

Sabah dinobat juara Kejohanan Kem Bakat Badminton KBS 2016

Negaraku...berkumandang di bumi Mesir selepas Ridzwan Rahmat/Misbun Shawal muncul juara

Aksi Perlawanan Ridzwan Rahmat/Misbun Shawal di Terbuka Slovenia 2013

UcapanTahniah

UcapanTahniah
Penganugerahan Ijazah Kehormat Doktor Falsafah (Pembangunan Insan) buat Datuk Dr. Haji Misbun Dato' Haji Sidek oleh UTHM

Youtube

Instagram

Twitter

17 Oktober 2013

Draw & Keputusan Kejohanan Cabaran Antarabangsa Swiss 2013


DRAW & KEPUTUSAN
KEJOHANAN BADMINTON  CABARAN ANTARABANGSA SWISS 2013
TARIKH: 17 - 20 OKTOBER 2013
VENUE: CENTRE SPORTIF, YVERDON LES BAINS, SWISS


Untuk mengikuti draw perlawanan dan keputusan kejohanan ini, sila klik disini

16 Oktober 2013

Pemain Pilihan Kejohanan Cabaran Antarabangsa Swiss 2013


PEMAIN PILIHAN
KEJOHANAN BADMINTON  CABARAN ANTARABANGSA SWISS 2013
TARIKH: 17 - 20 OKTOBER 2013
VENUE: CENTRE SPORTIF, YVERDON LES BAINS, SWISS

PERSEORANGAN LELAKI
1. Henri Hurskainen (SWE)
2. Misbun Ramdan Misbun (MAS)
3. Brice Leverdez Misbun (FRA)
4. Vladimir Malkov (RUS)
5. Jan Flohlich (CZE)
6. Matthieu Lo Ying Ping (FRA)
7. Thomas Rouxel (FRA)
8. Lucas Corvee (FRA)

PERSEORANGAN WANITA
1. Sashina Vignes Waran (FRA)
2. Nicole Schaller (JER)
3. Marija Ulitina (UKR)
4. Sabrina Jaquet (SUI)
5. Millicent Wiranto (INA)
6. Tanvi Lad (IND)
7. Yuka Kusunose (JPN)
8. Sarah Walker (ENG)

BERGU LELAKI
1. Pranaav Jeery Chopra/Akshay Dewalkar (IND)
2. Christopher Rusdianto/Trikusuma Wardhana (INA)
3. Florian Schimd/Gilles Tripet (SUI)
4. Joe Morgan/Nic Strange (WAL)

BERGU WANITA
1. Emelie Lennartsson/Emaa Wngberg (SWE)
2. Audrey Fontaine/Emilie Lefel (FRA)
3. Sarina Kohlfurst/Nathalie Ziesig (AUT)
4. Lorraine Baumann/Teshana Vignes Waran (FRA)

BERGU CAMPURAN
1. Vitalij Durkin/Nina Vislova (RUS)
2. Ronan Labar/Emilie Lefel (FRA)
3. Baptiste Careme/Anne Tran (FRA)
4. Jonathan Nordh/Emelie Lennartsson (SWE)

02 Oktober 2013

Kejohanan Terbuka Kuala Lumpur 2013: Cabaran tiga pemain Nusa Mahsuri bermula petang ini


TIGA pemain Nusa Mahsuri akan memulakan cabaran di Kejohanan Badminton Sirkit Kebangsaan Terbuka Kuala Lumpur pada petang ini.

Mereka ialah Misbun Ramdan Datuk Misbun yang diletakkan sebagai pemain pilihan ketiga kejohanan bagi kategori perseorangan lelaki Divisyen Satu disamping Ridzwan Rahmat dan Misbun Shawal Datuk Misbun yang turut beraksi di kategori yang sama.

Jadual Perlawanan ( 2 Oktober 2013)
5.15 petang
Ridzwan Rahmat vs Muhammad Nur Muslim Abdullah
5.50 petang
Misbun Ramdan vs Goh Gianp Chin
6.25 petang
Misbun Shawal vs Chong Li Qun

01 Oktober 2013

Draw & Keputusan Kejohanan Sirkit Kebangsaan Terbuka Kuala Lumpur 2013

DRAW & KEPUTUSAN
KEJOHANAN BADMINTON SIRKIT KEBANGSAAN TERBUKA KUALA LUMPUR 2013
TARIKH: 2 - 6 OKTOBER 2013
VENUE: STADIUM BADMINTON KUALA LUMPUR

Untuk mengetahui draw perlawanan dan keputusan kejohanan, sila klik disini

Pemain Pilihan Kejohanan Sirkit Kebangsaan Terbuka KL 2013


PEMAIN PILIHAN
KEJOHANAN BADMINTON SIRKIT KEBANGSAAN TERBUKA KUALA LUMPUR 2013
TARIKH: 2 - 6 OKTOBER 2013
VENUE: STADIUM BADMINTON KUALA LUMPUR

PERSEORANGAN LELAKI
1. Chong Wei Feng
2. Liew Daren
3. Misbun Ramdan Misbun
4. Goh Soon Huat

PERSEORANGAN WANITA
1. Tee Jing Yi
2. Yang Li Lian

BERGU LELAKI
1. Koo Kien Keat/Tan Boon Heong 
2. Hoon Thiew How/Tan Wee Kiong
3. Goh V. Shem/Lim Khim Wah
4. Low Juan Shen/Tan Yip Jun

BERGU WANITA
1. Amelia Alicia Anscelly/Woon Khe Wei
2. Chow Mei Kuan/Vivian Hoo Kah Mun

BERGU CAMPURAN
1. Ong Jan Guo/Lim Yin Loo
2. Shevon Lai Jemie/Wong Fai Yin

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails