Badminton Unlimited 2016 | Episode 140

Badminton Unlimited I Misbun Sidek

Blog rasmi Kem Bakat Badminton KBS

Negaraku...berkumandang di bumi Mesir selepas Ridzwan Rahmat/Misbun Shawal muncul juara

Youtube

Instagram

Twitter

20 Ogos 2011

Draw & Keputusan GP Terbuka Vietnam 2011

DRAW & KEPUTUSAN
KEJOHANAN BADMINTON GRAND PRIX TERBUKA VIETNAM YONEX SUNRISE 2011
TARIKH: 22 - 28 OGOS 2011
VENUE: STADIUM PHAN DINH PHUNG, HO CHIH MINH CITY

Untuk mengetahui draw perlawanan dan mengikuti keputusan terkini kejohanan, sila klik disini

Pemain Pilihan GP Terbuka Vietnam 2011

PEMAIN PILIHAN
KEJOHANAN BADMINTON GRAND PRIX TERBUKA VIETNAM YONEX SUNRISE 2011
TARIKH: 22 - 28 OGOS 2011
VENUE: STADIUM PHAN DINH PHUNG, HO CHIH MINH CITY

PERSEORANGAN LELAKI
*1 Nguyen Tien Minh (Vie)
*2 Sho Sasaki (Jpn)
*3 Tommy Sugiarto (Ina)
*4 Alamsyah Yunus (Ina)
*5 Ajay Jayaram (Ind)
*6 Chan Yan Kit (Hkg)
*7 Hsu Jen Hao (Tpe)
*8 Muhammad Hafiz Hashim (Mas)
*9 Wong Zi Liang Derek (Sin)
*10 Chen Yong Zhao Ashton (Sin)
*11 Liew Daren (Mas)
*12 Gurusaidutt R.M.V. (Ind)
*13 Vladimir Malkov (Rus)
*14 Keigo Sonoda (Jpn)
*15 Sony Dwi Kuncoro (Ina)
*16 Vilailak Pakkawat (Tha)

BERGU LELAKI
*1 Hirokatsu Hashimoto/Noriyasu Hirata (Jpn)
*2 Naoki Kawamae/Shoji Sato (Jpn)
*3 Chen Hung Ling/Lin Yu Lang (Tpe)
*4 Gan Teik Chai/Tan Bin Shen (Mas)
*5 Angga Pratama/Ryan Agung Saputra (Ina)
*6 Goh Wei Shem/Lim Khim Wah (Mas)
*7 Mak Hee Chun/Ong Soon Hock (Mas)
*8 Yohanes Rendy Sugiarto/Afiat Yuris Wirawan (Ina)

PERSEORANGAN WANITA
*1 Ratchanok Inthanon (Tha)
*2 Sayako Sato (Jpn)
*3 Tai Tzu Ying (Tpe)
*4 Ai Goto (Jpn)
*5 Gu Juan (Sin)
*6 Aprilla Yuswandari (Ina)
*7 Linda Zechiri (Bul)
*8 Maria Febe Kusumastuti (Ina)

BERGU WANITA
*1 Lotte Jonathans/Paulien Van Dooremalen (Ned)
*2 Shinta Mulia Sari/Yao Lie (Sin)
*3 Wang Iris/Wang Rena (Usa)
*4 Choo Leanne/Veeran Renuga (Aus)
*5 Anneke Feinya Agustin/Nitya Krishinda Maheswari (Ina)
*6 Ng Hui Ern/Ng Hui Lin (Mas)
*7 Chiang Kai Hsin/Tsai Pei-Ling (Tpe)
*8 Della Destiara/Andini Suci Rizky (Ina)

BERGU CAMPURAN
*1 Danny Bawa Chrisnanta/Neo Yu Yan Vanessa (Sin)
*2 Chayut Triyachart/Yao Lie (Sin)
*3 Vitalij Durkin/Nina Vislova (Rus)
*4 Arun Vishnu/Aparna Balan (Ind)
*5 Delynugraha Rizky/Puspita Richi Dili (Ina)
*6 Leung Chun Yiu/Ng Ka Shun (Hkg)
*7 Fadhilah Irfan/Anggarani Weni (Ina)
*8 Tan Aik Quan/Lai Pei Jing (Mas)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails