Badminton Unlimited 2016 | Episode 140

Badminton Unlimited I Misbun Sidek

Sukan Sea Kuala Lumpur 2017

Blog rasmi Kem Bakat Badminton KBS

Negaraku...berkumandang di bumi Mesir selepas Ridzwan Rahmat/Misbun Shawal muncul juara

Youtube

Instagram

Twitter

28 September 2009

Senarai Pemain Pilihan Kejohanan Terbuka Terengganu 2009

SENARAI PEMAIN PILIHAN
KEJOHANAN BADMINTON TERBUKA TERENGGANU PROTON 2009
TARIKH: 30 SEPTEMBER - 3 OKTOBER 2009
VENUE: STADIUM NEGERI, JALAN SULTAN MAHMUD, KUALA TERENGGANU,MALAYSIA

DIVISYEN SATU
PERSEORANGAN LELAKI
*1 Muhammad Hafiz Hashim
*2 Kuan Beng Hong
*3 Chong Wei Feng
*4 Pei Wei Chung

BERGU LELAKI
*1 Koo Kien Keat/Tan Boon Heong
*2 Fairuzizuan Tazari/Zakry Latif
*3 Choong Tan Fook/Lee Wan Wah
*4 Chan Chong Ming/Chew Choon Eng

PERSEORANGAN WANITA
*1 Wong Mew Choo
*2 Lydia Cheah Li Ya

BERGU WANITA
*1 Wong Pei Tty/Chin Eei Hui
*2 Amelia Anscelly/Nairul Suhada Latif

BERGU CAMPURAN
*1 Chan Peng Soon/Goh Liu Ying
*2 Ong Jian Guo/Chong Sook Chin

DIVISYEN DUA
PERSEORANGAN LELAKI
*1 Goh Soon Huat
*2 Ho Khek Mong
*3 Soo Kar Seong
*4 Nur Azriyn Ayub
*5 Mohd Shahrizal Abdul Latip
*6 Misbun Ramdan Datuk Misbun
*7 Wong Kin Yik
*8 Tay Kok Hau
*9 Kong Keat Zhean
*10 Norazman Ramli
*11 Koay Wei Sheng
*12 Tan Kah Zhan
*13 Loh Wei Sheng
*14 Nurakmal Romsani
*15 Nur Helmi Arazmi
*16 Loh Juan Shen

BERGU LELAKI
*1 Cheah Like Hou/Chow Pak Chuu
*2 Lim Yu Sheng/Wong Kin Yik
*3 Jagdish Singh/Low Juan Shen
*4 Soo Kar Seong/Wong Wei Hong
*5 Goh Jian Guo/Pang Zheng Lin
*6 Lim Chun Ming/Tan Yip Jiun
*7 Hanafi Rosni/Wong Kuo Wei
*8 Sant Enos Jani/Teo Ee Yi

PERSEORANGAN WANITA
*1 Sonia Cheah Su Ya
*2 Yang Li Lian
*3 Nurhani Abdul Aziz
*4 Ng Sin Er

BERGU WANITA
*1 Sonia Cheah Su Ya/Yang Li Lian
*2 Chan Wan Ran/Maggie Lim Pei Chi

BERGU CAMPURAN
*1 Ow Yao Han/Lai Pei Jing
*2 Heg Wei Kiat/Maggie Lim Pei Chi

Kejohanan Terbuka Terengganu 2009: Senarai Pemain NMBC yang mengambil bahagian

SENARAI PEMAIN NUSA MAHSURI BC
KEJOHANAN BADMINTON TERBUKA TERENGGANU PROTON 2009
TARIKH: 30 SEPT - 3 OKTOBER 2009
VENUE: STADIUM NEGERI, JALAN SULTAN MAHMUD, KUALA TERENGGANU, MALAYSIA

DIVISYEN SATU
PERSEORANGAN WANITA

Daphne Ng Chiew Yen

DIVISYEN DUA
PERSEORANGAN LELAKI

*5 Mohd Shahrizal Abdul Latip
*6 Misbun Ramdan Datuk Misbun
*10 Norazman Ramli
Misbun Shawal Datuk Misbun
Ridzwan Rahmat

BERGU LELAKI
Misbun Shawal Misbun/Mohd Shahrizal Abdul Latip
Norazman Ramli/Ridzwan Rahmat

[Nota: tanda * bermaksud pemain pilihan]

Keputusan Penuh Kejohanan Terbuka Jepun 2009


KEPUTUSAN PENUH

KEJOHANAN SUPER SERIES TERBUKA JEPUN YONEX 2009
TARIKH: 22 - 27 SEPTEMBER 2009
VENUE: GIMNASIUM TOKYO METROPOLITAN, TOKYO

Untuk mengetahui keputusan penuh kejohanan, sila klik disini

17 September 2009

Keputusan Penuh Kejohanan China Masters 2009


KEPUTUSAN PENUH
KEJOHANAN SUPER SERIES TERBUKA CHINA MASTERS LINING 2009
TARIKH: 15 - 20 SEPTEMBER 2009
VENUE: CHANGZHOU, CHINA

Untuk mengetahui keputusan penuh kejohanan ini, sila klik disini

03 September 2009

Pemain negara yang bertanding di China Masters 2009

SENARAI PEMAIN NEGARA YANG BERTANDING
KEJOHANAN SUPER SERIES TERBUKA CHINA MASTERS LINING 2009
TARIKH: 15 -20 SEPTEMBER 2009
VENUR: CHANGZHOU, CHINA

PERSEORANGAN LELAKI
*1 Datuk Lee Chong Wei
*8 Wong Choong Hann

PERSEORANGAN WANITA
Wong Mew Choo

BERGU LELAKI
*3 Choong Tan Fook/Lee Wan Wah
*4 Gan Teik Chai/Tan Bin Shen
*6 Chan Chong Ming/Chew Choon Eng

BERGU CAMPURAN
Gan Teik Chai (Mas)/Anastasia Russkikh (Rus)

Pemain Pilihan Kejohanan Terbuka China Masters 2009

PEMAIN PILIHAN
KEJOHANAN SUPER SERIES TERBUKA CHINA MASTERS LINING 2009
TARIKH: 15 - 20 SEPTEMBER 2009
VENUE: CHANGZHOU, CHINA

PERSEORANGAN LELAKI
*1 Datuk Lee Chong Wei (Mas)
*2 Chen Jin (Chn)
*3 Peter Gade Hoeg (Den)
*4 Lin Dan (Chn)
*5 Joachim Persson (Den)
*6 Park Sung Hwan (Kor)
*7 Boonsak Ponsana (Tha)
*8 Wong Choong Hann (Mas)

PERSEORANGAN WANITA
*1 Zhou Mi (Hkg)
*2 Wang Lin (Chn)
*3 Tine Rasmussen (Den)
*4 Wang Yihan (Chn)
*5 Lu Lan (Chn)
*6 Xie Xingfang (Chn)
*7 Pi Hongyan (Fra)
*8 Wang Chen (Hkg)

BERGU LELAKI *1 Jung Jae Sung/Lee Yong Dae (Kor)
*2 Fu Haifeng/Cai Yun (Chn)
*3 Choong Tan Fook/Lee Wan Wah (Mas)
*4 Gan Teik Chai/Tan Bin Shen (Mas)
*5 Chen Hong Ling/Lin Yu Lang (Tpe)
*6 Chan Chong Ming/Chew Choon Eng (Mas)
*7 Guo Zhendong/Xu Chen (Chn)
*8 Choo Gun Woo/Yoo Yeon Seong (Kor)

BERGU WANITA
*1 Zhao Yunlei/Cheng Shu (Chn)
*2 Ha Jung Eun/Kim Min Jung (Kor)
*3 Du Jing/Yu Yang (Chn)
*4 Tian Qing/Pan Pan (Chn)
*5 Ma Jin/ Wang Xiaoli (Chn)
*6 Yang Wei/Zhang Jiewen (Chn)
*7 Wei Yili/Gao Ling (Chn)
*8 Zhang Dan/Zhang Zhibo (Mac)

BERGU CAMPURAN
*1 Lee Yong Dae/Lee Hyo Jung (Kor)
*2 He Hanbin/Yu Yang (Chn)
*3 Xie Zhongbo/Zhang Yawen (Chn)
*4 Yohan Hadikusumo/ChauHoi Wah (Hkg)
*5 Shen Ye/Ma Jin (Chn)
*6 Songphon Anugritayawon/Kunchala Voravichitchaikul (Tha)
*7 Yoo Yeon Seong/Kim Min Jung (Kor)
*8 Chen Zhiben/Zhang Jinkang (Chn)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails